Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui teil peale KKK-ga tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega. Kontaktid on leitavad siit!

Jõudis kohale tellimus aga osa asju puudu?
Võimalik, et tooted saadeti mitme pakiga ning teine pakk tuleb sellisel juhul mõne aja jooksul järgi. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega!

Ärikliendina sooviks paremaid hindu ja mugavamat tellimust?
Vali ülevalt menüüst B2B keskkond ja registreeri end meie ärikliendiks. Ärikliendiks on mõistlik registreerida, kui tellite rohkem kui ühe tooneri kuus.

Palju maksab transport?
Kõikide toodete transport on meie e-poes Kulleriga Tasuta ja seda üle Eesti.

Kas me oleme usaldusväärne e-pood?
Tahmakeskus.ee kuulub Commerce Trading OÜ e-poodide grupi alla. Tänu sellele on e-pood turvaline, firma usaldusväärne ning võite kindel olla, et meilt ostes ei jää te oma rahast ilma. Saad lugeda meie kohta lähemalt siit!

Kiiresti mu kaup kohale jõuab?
Üldiselt on tahmakeskus.ee e-poes täpne tarneaeg märgitud toote kirjelduses. Kui toode on laos kohe olemas, on tarneajaks üldiselt 1-3 tööpäeva. Edastame enne 15:00 tellitud kaubad kullerile samal päeval ja seetõttu on ka enamus tellimused kohal järgmiseks päevaks.

Kaugel on mu saadetis?
Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatusest siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@tahmakeskus.ee või kiirete küsimuste korral helistage (+372) 6 999 443.

Saatsin e-maili, kuid pole veel vastust saanud?
E-mailidele vastame üldjuhul tööpäevadel esimesel võimalusel, kuid kiirete küsimuste korral on klienditugi saadaval numbril (+372) 6 999 443.

Tellitud toode ei sobi mulle?
Kui kaup teile mistahes põhjusel ei sobi siis palun täitke taganemisavaldus, mis on leitav siit!

Soovin üksikut toodet, kuid müügis on ainult komplekt.
Kui toode ei ole eraldi leitav meie e-poest siis sellisel juhul ongi tegu tootekomplektina ning meil ei ole võimalik neid üksikult tellida.