Meist

Meie lugu

Tahmakeskuse lugu algab sellest lihtsast tundest, et alati saab paremini. Omades aastaid kogemust toonerite ja printerite müügialal, otsustas meie meeskond asuda ka seda teenust ”uuendama”. Sellest siis ajapikku südiski Tahmakeskus ning teenuste nimekiri hakkas pikenema. Tänaseks pakuma lisaks e-poele ka fantastilist ärikliendi teenindust. Äriklienti ootab meie keskkonnas spetsiaalne B2B keskkond, kust saavad osta ärikliendid enda tarbeks, kuid ka pakume tooteid edasimüügiks. Lisaks sellele tutvustame ka tarkvaralahendust, mis arvestab ja loeb koopiamasinate ning printerite printimistöid ning tellib vajadusel kulutarvikud Tahmakeskuselt automaatselt. Üldjuhul ei ole installeerimiseks vaja isegi IT spetsialistide vahele segamist. Seda kõike koos pakkudes, ei pea klient enam toonerite ega printerite pärast üldse muretsema.

Meie missioon

Tahmakeskuse missiooniks on pakkuda suurimat valikut toonereid ja muid printerite kulutarvikuid Eestis. Lisaks sellele on plaan ka pakkuda kiiret ning mugavat hooldusteenust ning ka kvaliteetset printerite valikut. Missiooni pikem eesmärk oleks teha meie klientide elu võimalikult mugavaks. Selle arengusse aitab kaasa uute teenuste välja arendamine, mis eelkõige eeldab toonerite turu raputamist. Meie tahame olla teie nr.1 partner kõige osas, mis seondub printimisega. Usalda meid ning me võime koos avastada, kui kaugele me minna suudame!

Rohkem kui 8000+ toodet

Meie valik peab olema suureim, kuid seda mitte kvaliteedi arvelt. Pakume laialt tuntud ja levinud kaubamärke ning proovime seda pakkuda parima hinnaga.

B2B keskkond

Uuendame viisi, kuidas sina tellid oma Ettevõttes toonereid. See uus keskkond teeb su elu kiiremaks ja mugavamaks. Kiired korduvtellimused, personaalsed hinnakirjad ja seda kõike mugavas keskkonnas.

98% rahulolu klientidelt

Oleme ausad ning vastutulelikud kõikide oma klientide suhtes. Mured lahendame kiirelt ning ise oleme mõnusad ja soojad inimesed - ei usu? Proovi järgi.